- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Blocarea copiilor, Ceas, Iluminare interioară |
| Capacitate | 25 l |
| Material interior | Inox, Ceramică |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde, grătar, Conventional |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 51.3 cm |
| Adancime | 51.3 cm |
| Diametru platou rotativ | 31.5 cm |
| Putere | 950 W |
| Trepte putere | 4 |
| Garanție | 24 luni |