- -35,23 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπεζ |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης |
| Χωρητικότητα | 18 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Σχάρα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 60 min |
| Εξουσία | 1380 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 24.5 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 47.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |