- -35,23 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Alb, Bej |
| Functii | Termostat, Temporizator, Indicator luminos |
| Capacitate | 18 l |
| Numar programe | 3 |
| Tip gatire | Coacere |
| Accesorii incluse | grătar |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Durata temporizarii | 60 min |
| Putere | 1380 W |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 24.5 cm |
| Latime | 40 cm |
| Adancime | 47.5 cm |
| Garanție | 24 luni |