- -10,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Βάρος | 11.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |