- -10,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Gri |
| Functii | Termostat, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numar programe | 5 |
| Tip gatire | Coacere |
| Tip produs | Cuptor electric pentru pizza |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 42 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 11.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |