- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1.400 Kg |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 23 cm |