- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.400 Kg |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 23 cm |