- -150,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 22 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Δροσερό στην αφή, Διατήρηση θερμότητας, Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.000 Kg |
| Υψος | 35.7 cm |
| Πλάτος | 33.5 cm |
| Μήκος | 44.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |