- -150,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Oţel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2200 W |
| Numarul de programe | 22 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul, Indicator strălucitor |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Rece în atingere, Conservarea căldurii, Sistem de stocare a cablurilor, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.000 Kg |
| Inaltime | 35.7 cm |
| Latime | 33.5 cm |
| Lungime | 44.3 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Garantie | 24 luni |