- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 0 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 6.5 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 20 cm |