- -2,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 0 l |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 6.5 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 20 cm |