- -30,68 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο / Γκρι |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Παράθυρο παρατήρησης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 35 - 205 C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 31.7 cm |
| Πλάτος | 40.3 cm |
| Μήκος | 38.4 cm |
| Βάρος | 7.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |