- -30,68 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru / gri |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Fereastră de observare |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 35 - 205 C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 31.7 cm |
| Latime | 40.3 cm |
| Lungime | 38.4 cm |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Garantie | 24 месеца |