
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-200°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.500 Kg |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |