
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1800 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-200°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.500 Kg |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Garantie | 24 luni |