- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1300 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-200°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0.800 Kg |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |