- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1300 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Încorporarea |
| Tipul panoului de control | Digital, Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-200°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0.800 Kg |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 27.5 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Garantie | 24 luni |