- -27,66 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Εξουσία | 1750 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |