- -27,66 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Rosu |
| Putere | 1750 W |
| Numarul de programe | 4 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 26.5 cm |
| Latime | 28.5 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garantie | 24 месеца |