
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 32.5 cm |
| Πλάτος | 41.5 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 8.85 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |