
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Latime | 41.5 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 8.85 Kg |
| Garantie | 24 месеца |