- -34,80 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 35-240 C |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Μήκος | 39.1 cm |
| Βάρος | 9.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |