- -34,80 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 2800 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 35-240 C |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 44 cm |
| Lungime | 39.1 cm |
| Greutate | 9.2 Kg |
| Garantie | 24 luni |