- -35,13 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 1760 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1.400 Kg |
| Υψος | 35.5 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 8.3 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |