- -35,13 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Inox, Aluminiu |
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 1760 W |
| Numarul de programe | 5 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.400 Kg |
| Inaltime | 35.5 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 8.3 Kg |
| Garantie | 24 месеца |