Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Μήκος | 20.5 cm |