Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Verde |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip de montare | Standard |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 19.5 cm |
| Lungime | 20.5 cm |