- -20,91 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο, Inox |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 2 |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |