- -20,91 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Argint, Inox |
| Putere | 2400 W |
| Functii | Dezghețarea, Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 2 |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 42 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Garanție | 24 luni |