- -12,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο, Inox |
| Εξουσία | 1640 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αντιολισθητικό σύστημα, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Διατήρηση θερμότητας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 21.5 cm |
| Πλάτος | 19.2 cm |
| Μήκος | 29.9 cm |
| Βάρος | 1.85 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |