- -12,41 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Negru, Inox |
| Putere | 1640 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Anulare, Afișează automat pâinea, Sistem anti-alunecare, Aliniere automată, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Conservarea căldurii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 21.5 cm |
| Latime | 19.2 cm |
| Lungime | 29.9 cm |
| Greutate | 1.85 Kg |
| Garanție | 24 luni |