(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 900 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση, Διατήρηση θερμότητας, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 26 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |