(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 900 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Afișează automat pâinea, Deschideri largi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Conservarea căldurii, Bagel toasting |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 26 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |