- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πολικός |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Λαιμός, Αυχένας, Κεφαλή, Χέρια |
| Εξουσία | 80 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 30 cm |