- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Polar |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Gât, Înapoi, Cap, Mâini |
| Putere | 80 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 2 |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 30 cm |