- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Κόκκινο |
| Υψος | 100 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Филтър Hepa, Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 600 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |