
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 105 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Λειτουργίες | Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας |
| Βάρος | 2.57 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 120 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 45 min |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |