- -31,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 36.3 cm |
| Πλάτος | 29.4 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διάφορες επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Ατσάλι |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 700 W |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |