- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Κόκκινο |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους |
| Εξουσία | 600 W |
| Μήκος καλωδίου | 4 m |
| Χωρητικότητα | 1.5 l + 0.85 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |