- -112,91 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μωβ, Γκρι |
| Υψος | 34.7 cm |
| Πλάτος | 29.5 cm |
| Βάθος | 38.3 cm |
| Βάρος | 5.54 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 600 W |
| Μήκος καλωδίου | 6.66 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 165 AW |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB (A) |
| Εγγύηση | 24 μήνες |