- -112,91 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Violet, Gri |
| Inaltime | 34.7 cm |
| Latime | 29.5 cm |
| Adancime | 38.3 cm |
| Greutate | 5.54 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Sub, Covor, Suprafețe dure, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 6.66 m |
| Putere de aspirare | 165 AW |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Nivel zgomot | 80 dB (A) |
| Garanție | 24 luni |