- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Ροζ, Μπλε |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 33 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Στρώματα, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 450 W |
| Μήκος καλωδίου | 4.5 m |
| Χωρητικότητα | 2.1l / 0.72 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |