- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Roz, Albastru |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 29 cm |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 33 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Saltele, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 450 W |
| Lungime cablu | 4.5 m |
| Capacitate colectare | 2.1l / 0.72 l |
| Garanție | 24 luni |