- -71,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Ασημένιο |
| Υψος | 30.8 cm |
| Πλάτος | 34.7 cm |
| Βάθος | 39.7 cm |
| Βάρος | 7.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 700 W |
| Μήκος καλωδίου | 6.66 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 170 AW |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |