- -71,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Galben, Argint |
| Inaltime | 30.8 cm |
| Latime | 34.7 cm |
| Adancime | 39.7 cm |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Sub, Covor, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 6.66 m |
| Putere de aspirare | 170 AW |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 luni |