- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Χωρητικότητα | 25 l |
| Αριθμός | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |