- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Multicolor |
| Material | Polipropilenă |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 24 cm |
| Lăţime | 42 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Capacitate | 25 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг |