
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Λειτουργίες | Ψύξη, Ζέσταμα |
| Υψος | 43 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Χωρητικότητα | 24 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |
| Εξουσία | 58 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 12/220/240 V |
| Εγγύηση | 24 месеца |