
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material | Plastic |
| Tip | Electric |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire, Incalzi |
| Înălţime | 43 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Capacitate | 24 l |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |
| Putere | 58 W |
| Tensiunea de alimentare | 12/220/240 V |
| Garanție | 24 месеца |