Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.3 l |
| Πηγή θερμότητας | Γυαλοκεραμικό |
| Αριθμός φλυτζανιών | 6 |
| Υψος | 21.3 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 22.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |